יצירת קשר
שם*
טלפון*
דוא"ל
הודעה*
עו"ד דוד דוד

עורך דין דוד דוד, הינו עורך דין משנת 2000.

עו"ד דוד דוד, הינו בוגר אוניבסיטת חיפה, ובעל תואר במשפטים ובכלכלה.

בעברו, במסגרת עבודתו כשכיר, ייצג עורך הדין דוד דוד רשויות מקומיות ובנקים.

כיום מספק עורך דין דוד שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים ועסקיים בתחום האזרחי מסחרי באזור נתניה והסביבה.

תחומי העיסוק העיקריים כיום הינם מקרקעין, דיני עבודה ופשיטות רגל.

פשיטת רגל: עו"ד דוד דוד שימש ומשמש שנים רבות כבעל תפקיד שמונה על ידי בית המשפט בהליכי פשיטת רגל וכינוס נכסים. כמו כן, ייצג ומייצג עוה"ד דוד חייבים רבים בהליכי פשיטת רגל, וסייע לחייבים לקבל הפטר ולפתוח דף חדש בחייהם. במסגרת הייצוג בפשיטת רגל ניתן ייצוג גם לנושים מול חיייבם שנקלעו להליך פשיטת רגל ולצורך גביית חובות.

מקרקעין : עו"ד דוד דוד מתמחה בעסקאות מקרקעין, ובטיפול בעסקאות מקרקעין מורכבות כמו למשל כאשר קיימים מספר שותפים על החלקה (מושע), במקרים של שעבודים ו/או עיקולים שונים, או כאשר הזכויות בדירה לא הועברו במשך שנים ארוכות וכאשר אין את הניירת המתאימה להשלמת רישום המקרקעין על שם הבעלים. יתר תחומי הייצוג במקרקעין כוללים השכרת נכסים עבור תושבי חו"ל, עריכת הסכמי שכירות, פירוק שיתוף במקרקעין, תביעות לפנויי מושכר, סילוק פולשים, דיני הגנת הדייר ודמי מפתח. התמחות המשרד בייצוג לווי וטיפול בעסקאות מכר של דירות מגורים, מגרשים ונכסים מסחריים, לרבות ייצוג ברכישה של דירה מקבלן, וכן בעסקאות מכר דירות שהזכויות בהן רשומות במינהל מקרקעי ישראל ובחברה המשכנת.

כחלק מהתמחות המשרד בתחום המקרקעין, משרדנו מייצג ומטפל גם בנושאי תכנון ובניה וליקויי בניה.

דיני עבודה: עוה"ד דוד דוד הינו בעל נסיון רב בייצוג עובדים ומעבידים בתחום דיני העבודה. תביעות בשל פיטורים שלא כדין כמו למשל במקרה של פיטורים בהריון או בשל הפליה על רקע גיל, מין, דת ופיטורים בחוסר תום לב ללא עריכת שימוע, ובמקרים של הטרדה מינית במקום העבודה ובכלל. עו"ד דוד סייע לעובדים רבים לעמוד על זכויותיהם ולקבל את מלוא המגיע להם על פי דין, בתביעות לפיצויי פיטורים, הלנת שכר, שעות נוספות, חופשה, הבראה ופנסיה.

דיני חברות : משרדנו מעניק שירותים של הקמת חברות ולווי חברות בכל הקשור לייעוץ שוטף, עריכת הסכמים מול עובדים וקבלני משנה. כמו כן, אנו מספקים שירות של פירוק חברות לחברות לא פעילות, וכן ייצוג בעלי מניות בסכסוכים שונים בין היתר כאשר מעורבים מספר שותפים בחברה (בעלי מניות).

למשרדנו נסיון רב בתביעות בנושא נזיקין - נזקי רכוש ותביעות כנגד חברות ביטוח.

משרד עו"ד דוד דוד מספק שירותי נוטריון, עיקר שירותי הנוטירון מסופקים במשרד עו"ד דוד בנתניה, אולם ניתן גם שירות בבית הלקוח, בהתאם למחירון הקבוע בחוק (ראה כאן >>).

כמו כן,עו"ד דוד מייעץ, מלווה ומייצג בכל הקשור לירושות וצוואות, לרבות עריכת צוואות, הגשת בקשות למתן צווי ירושה או קיום צוואה, טיפול מול הרשם לענייני ירושה, הסדר בין יורשים וכיוצב'.

משרדו של עו"ד דוד דוד ממוקם בנתניה, שם ניתנים גם שירותי הנוטריון.