יצירת קשר
שם*
טלפון*
דוא"ל
הודעה*

פשיטת רגל


ייצוג נושים בהליך פשיטת רגל

ומשרדנו של עורך דין דוד דוד, הינו משרד הממוקם בנתניה, ומתמחה בהליכי פשיטת רגל. למשרד נסיון רב של סיוע, ייעוץ, לווי וייצוג הליכי פשיטת רגל בככל, ובפרט בכל הקשור לייצוג נושים ו/או זוכים כנגד חייבים.

נקיטת הליכי פשיטת רגל על ידי זוכה / נושהב נועד להקנות לנושה כלים שנועדו להתמודד עם חייבים המנסים לחמוק מתשלום חובותיהם, אם זה על ידי הברחת נכסים ו/או העברת נכסים, או אם זה על ידי התחמקות מנושיהם, אי גילוי מידע מלא על מקור הנכוסתיהם ועוד.

הליכי פשיטת הרגל מקנים לנושים כלים לפיקוח נאות ומחמיר על החייבים פושטי הרגל, כלים שלא עומדים לרשותם במסגרת ההוצאה לפועל, מה שמקנה להליכי פשיטת רגל עדיפות ויתרונות ממשיים לעומת הליכי הוצאה לפועל.

מנגד הליך פשיטת הרגל מציע גם לחייבים יתרון מהותי של מחיקה של חובותיהם, שכן לרוב תשלום חובות במסגרת ההוצאה לפועל אעינו מסייע להקטנת החובות. דבר שאף הוא עשוי להשפיע על שיתוף הפעולה מצדם ו/או על נכונותם להגיע לפשרה עם הנושים. קרא עוד על הסדר נושים >>


הליך פשיטת רגל נגד חייב נפתח בהתראת פשיטת רגל. קרא עוד על התראת פשיטת רגל >>

במסגרת ייצוג נושים בהליך פשיטת רגל, נשלחת התראת פשיטת רגל וניתן ייצוג במסגרת דיון בהתראת פשיטת הרגל. עם מתן צו הכינוס, נדרש הזוכה להגיש תביעת חוב, מה שיקנה לו בהמשך ההליך זכאות להשתתף באסיפות הנושים המתנהלות כנגד החייב, להביע עמדה בהצעות ובבקשות החייב במסגרת הליך פשיטת הרגל, לרבות הצעות להסדר נושים.

כחלק מייצוג נושים בהליכי פשיטת רגל משרדו של עו"ד דוד דוד, מעניק ייצוג, לווי וייעוץ משפטי גם בכל הקשור להגשת תביעות חוב בהליך פשיטת רגל. שכן, כאשר חייב מתחיל בהליכי פשיטת רגל, על הנושים להגיש תוך תקופה של שישה חודשים, תביעת חוב, כאשר אי הגשת תביעת חוב כאמור עשויה להביא לכך שהחוב של נושה שלא יגיש תביעת חוב כאמור, לא ילקח בחשבון, והנושה ישאר ללא תרופה במקרה שבו ינתן לחייב הפטר. תביעת החוב חייבת להיות מוגשת במועד. קרא עוד על תביעת החוב >>

חשוב כי ייעוץ ולווי בהליכי פשיטת רגל יעשה על ידי משרד מומלץ, המתמחה ומתעסק בהליכי פשיטת רגל בפרט.

חזור >>


לייעוץ משפטי בנושא פשיטת רגל, צור קשר עם עו"ד דוד דוד >>

המידע המוצג באתר זה אינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ משפטי. המידע המוצג באתר אינו מעודכן בצורה סדירה ויתכן שאינו עדכני. אין לעשות כל שימוש במידע המוצג באתר, אין להעתיק או לשכפל בשום צורה את המידע. כל העושה שימוש במידע המוצג באתר עושה זאת על אחריותו בלבד.
כל הזכויות שמורות לדוד דוד, משרד עורכי דין ונוטריון.