יצירת קשר
שם*
טלפון*
דוא"ל
הודעה*

פשיטת רגל


ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל


משרדנו מתמחה בייצוג, ייעוץ ולווי פושטי רגל.
כל אדם שחובותיו עולים על סך של 16,122 ₪ יכול לפתוח בהליכי פשיטת רגל. עם קבלת הייצוג, יפעל משרדנו לפתוח בהליך פשיטת הרגל מטעם החייב. פתיחת הליך רגל כרוכה בתשלום אגרה בסך של 2,654 ₪.
לאחר איסוף כל המסמכים הרלוונטיים, מילוי הטפסים הנדרשים, וקבלת אישור כונס הנכסים הרשמי, הגורם האחראי על פושטי הרגל, מוגשת בקשה למתן צו הכינוס. צו הכינוס מעכב למעשה את כל ההליכים כנגד החייב, לרבות הליכי הוצאה לפועל, וממתן צו זה לא ניתן לנקוט עוד בהליכי פשיטת רגל כנגד החייב.
במסגרת צו הכינוס, נקבעים לחייב תשלומים חודשיים שעליו לשלם ומוטלות עליו המגבלות החלות בהליך.
עם תום שלב הכינוס, מוגשת בקשה להכריז על החייב כפושט רגל, ואם טרם מונה בעל תפקיד, ימונה לו נאמן, שייפקח על החייב ויפעל למיצוי הליכי פשיטת הרגל בהתאם לנסיבות המקרה.
עם מיצוי הליך פשיטת הרגל, מוגשת בקשה להפטר. חייב שעומד בתנאי ההליך ופעל בתום לב יתנן לו צו הפטר אשר יפטור אותו מכל חובותיו.   

משרדו של עורך דין דוד דוד, הנמצא בנתניה, הינו משרד המתמחה בהליכי פשיטת רגל, ובעל נסיון רב בתחום פשיטת הרגל. המשרד מעניק ייעוץ ולווי משפטי לחייבים, לרבות ייצוג בבית המשפט בכל שלבי הליך פשיטת הרגל. משרדו של עו"ד דוד, ייצג ומייצג פושטי רגל רבים, וסייע לחייבים רבים לפתוח דף חדש בחייהם תוך מיצוי הליכי פשיטת הרגל כנגדם והשגת הפטר לחובותיהם.

חזור >>


לייעוץ משפטי בנושא פשיטת רגל, צור קשר עם עו"ד דוד דוד >>

המידע המוצג באתר זה אינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ משפטי. המידע המוצג באתר אינו מעודכן בצורה סדירה ויתכן שאינו עדכני. אין לעשות כל שימוש במידע המוצג באתר, אין להעתיק או לשכפל בשום צורה את המידע. כל העושה שימוש במידע המוצג באתר עושה זאת על אחריותו בלבד.
כל הזכויות שמורות לדוד דוד, משרד עורכי דין ונוטריון.